Praca.farmacja.pl

KOORDYNATOR - ŚLĄSK

Miejsce pracy: Ruda Śląska I Miasta Ościenne

Rodzinna sieć aptek na Śląsku poszukuje kandydata na stanowisko:

Koordynatora ds. Aptek

Zakres obowiązków:

- Bezpośredni kontakt z personelem apteki w zakresie organizacji pracy i rozwiązywania bieżących problemów,

- Kontrola nad realizacją wyznaczonych planów sprzedażowych,

- Nadzór nad prawidłowym wizerunkiem apteki zgodnie z ustalonymi wytycznymi merchandisingu,

- Opracowywanie, wdrażanie i koordynowanie nowych strategii,

- Kontrola stanów magazynowych pod względem dostępności/rotacji/wartości magazynu.

Wymagania:

Wykształcenie kierunkowe (preferowany ukończony kierunek: farmacja)

oraz

samodzielność w działaniu, terminowość i rzetelność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji pracy, znajomość branży farmaceutycznej, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B.

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na stanowisku koordynatora lub menedżera.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie, praca w przyjaznym zespole i otoczeniu, zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, niezbędne narzędzia do wykonywania pracy m.in. samochód służbowy, możliwość rozwoju, szkoleń i doskonalenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV.

W CV prosimy umieścić klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Viola-Pharm Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.