Koordynator Sieci Sklepów

Doradztwo Personalne Ilona Lizak

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Producent wędlin i wyrobów garmażeryjnych, firma z wieloletnią tradycją, dbająca o najwyższą jakość i standardy produkcji, posiadająca ugruntowaną pozycję rynkową z siecią kilkudziesięciu sklepów własnych, w związku z bieżącymi potrzebami, firma ogłasza konkurs na stanowisko:

Koordynator ds. sieci sklepów własnych

Koordynator będzie odpowiedzialny za nadzór nad realizacją sprzedaży w sklepach firmowych, weryfikację realizacji procedur i standardów w sklepach, wdrażanie działań marketingowych, prowadzenie analityki wyników sprzedaży, raportowanie do Zarządu.

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produktów spożywczych, w tym z zakresu organizacji sprzedaży detalicznej, zarządzania ludźmi, procedur zamówień, ekspozycji i przechowywania towaru
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Biegła umiejętność obsługi komputera i zdolność wykorzystania narzędzi analitycznych

Prezentacja firmy

<br/>Nasza firma powstała w 2001 roku. Mamy za sobą wiele projektów rekr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie