ManpowerGroup Sp. z o.o.

KOORDYNATOR SERWISU

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:
• Zarządzanie siecią serwisową na podległym terenie (północna część Polski) poprzez koordynowanie pracy techników, współpracę z poddostawcami i klientami firmy
• Odpowiedzialność za zapewnienie odpowiedniego poziomu wsparcia technicznego dla klientów
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej, raportów i niezbędnych analiz
• Monitoring kosztów
• Bieżąca współpraca z pozostałymi działami

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne(preferowane mechaniczne)
• Minimum 3-letnie poparte sukcesami doświadczenie na tożsamym stanowisku
• Doświadczenie w zarządzaniu siecią serwisową/działem serwisu
• Umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
• Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
• Współpracę w oparciu o umowę o pracę
• Atrakcyjne warunki wynagradzania z systemem premiowym
• Niezbędne narzędzia (laptop, samochód służbowy, karta paliwowa)
• Dodatkowe benefity w postaci opieki medycznej i ubezpieczenia na życie
• Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
• Odpowiednie wdrożenie i udział w szkoleniach

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials