Koordynator Serwisu Kurierskiego

InPost S.A.

Sosnowiec, śląskie

InPost S.A.

Miejsce pracy: Sosnowiec

InPost jest największym niezależnym operatorem pocztowym o zasięgu ogólnopolskim. Dzięki pasji i zaangażowaniu blisko 7000 Zespołu wspólnie rozwijamy nowoczesne usługi pocztowe dla przesyłek o masie powyżej 50 g. Jesteśmy laureatem międzynarodowej nagrody World Mail Awards 2010 oraz XVIII edycji konkursu TERAZ POLSKA.

Jeśli jesteś osobą serdeczną, lubiącą poznawać nowych ludzi i bardziej od siedzenia za biurkiem ceniącą ten wiatr we włosach...to właśnie praca dla Ciebie!

Twoje zadania:

  • Zarządzanie oraz koordynacja pracy podległej grupy Kurierów,
  • Dobór, rekrutacja oraz wdrożenia nowozatrudnionych Kurierów,
  • Modelowanie i optymalizacja tras kurierskich,
  • Zarządzanie ilością przesyłek na poszczególnych rejonach,
  • Raportowanie wyników przełożonym,
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi oddziału.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży kurierskiej,
  • Znajomość topografii Sosnowca i okolic,
  • Znajomość standardów profesjonalnej obsługi Klienta,
  • Umiejętności interpersonalne, organizacyjne i przywódcze,
  • Samodzielność w działaniu i podejmowaniu decyzji,
  • Umiejętność pracy w warunkach stresowych,
  • Znajomość obsługi komputera (szczególnie MS Excel),
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Pracę w zgranym i doświadczonym zespole,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Motywacyjny system wynagrodzeń.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
InPost S.A. InPost S.A. InPost S.A.