Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, firmy z branży logistycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

koordynator sektora magazynu

Nr ref.: 25894
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie i zarządzanie podległą grupą osób
  • bieżący nadzór nad procesami w magazynie i ich usprawnianie
  • bieżące kontakty z Klientem na poziomie operacyjnym
  • raportowanie
  • nadzorowanie przestrzegania obowiązujących norm i procedur z zakresu BHP, P.POŻ. i Ochrony Środowiska
  • nadzór techniczny nad podległą częścią magazynu

Oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem (30 osób)
  • doświadczenie w operacjach magazynowo-logistycznych
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • mile widziana znajomość WMS/TMS
  • umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość pakietu MS Office

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)