Koordynator robót budowlanych

IWNISE Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Praca w zespole inżynierskim zarządzającym realizacją obiektu biurowego klasy AAA
  • Koordynacja pracy wykonawców i podwykonawców
  • Analiza dokumentacji projektowej w zakresie ewentualnych kolizji
  • Bieżące nadzorowanie terminowości i jakości realizowanych prac
  • Przygotowywanie harmonogramów dla robót dla powierzanych zakresów
  • Współpraca z Kierownikiem Projektu, Kierownikiem Budowy oraz Kierownikami Robót
  • Organizowanie i prowadzenie narad koordynacyjnych
  • Stała współpraca z nadzorem inwestorskim
  • Prowadzenie odbiorów częściowych i końcowych
  • Nadzorowanie prac usterkowych
  • Prowadzenie korespondencji kontraktowej
  • Znajomość zasad bhp w tym zgłaszanie uwag do służb ds. BHP na budowie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - kierunek budownictwo
  • minimum 2 letnie doświadczenie w wykonawstwie
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej
  • dobra organizacja pracy, samodzielność i odpowiedzialność w działaniu

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i pogłębiania doświadczenia na prestiżowych inwestycjach komercyjnych
  • dla kandydatów spoza Łodzi lub Warszawy gwarantujemy zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym lub dofinansowanie wynajmu
  • niezbędne narzędzia pracy i wsparcie relokacji
  • wynagrodzenie powiązane z posiadanymi kompetencjami
  • elastyczne formy zatrudnienia

Prezentacja firmy

zarządzanie, nadzór i koordynacja robót budowlanych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie