Koordynator/-rka Pielęgniarstwa Nefrologicznego

JOBME S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Odpowiedzialność za jakość pracy i szkolenie zespołów pielęgniarskich;
  • Prowadzenie działań edukacyjnych wśród pacjentów i Zespołów;
  • Nadzór nad programami edukacji zawodowej personelu pielęgniarskiego;
  • Współpracę z zespołami klinicznymi Ośrodków;
  • Modyfikację i aktualizację procedur wynikających z zapisów Polityk.

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego z zakresu pielęgniarstwa, mile widziana specjalizacja nefrologiczna/dodatkowy kurs dializoterapii;
  • Wieloletniego i ugruntowanego doświadczenia w pracy w stacji dializ (hemodializa, mile widziana także dializa otrzewnowa);
  • Doświadczenia w pracy na stanowisku lidera zespołu (Pielęgniarka Oddziałowa/Koordynująca, Szef Zmiany);
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie dobrym (B1/B2);
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu działań edukacyjnych, np. na kursach/specjalizacjach;
  • Rozwiniętych kompetencji interpersonalnych – komunikatywności, otwartości i współpracującej postawy;
  • Umiejętności budowania zespołów, wchodzenia w rolę mentora i tworzenia dobrych relacji w grupie;
  • Gotowości do częstego podróżowania i pracy poza miejscem zamieszkania;
  • Otwartości na innowacje i zmiany – umiejętności analizowania, kreatywnego określania nowych rozwiązań i wskazywania obszarów do poprawy;
  • Samodzielności, elastyczności i odpowiedzialności w działaniu;
  • Orientacji na cel, lojalności i zaangażowania.

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia