Koordynator Remontów i Projektów

DD Projekt

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma D&D Projekt o ugruntowanej pozycji na rynku krakowskim, zajmująca się projektowaniem, remontami, wykończeniem wnętrz o wysokim standardzie, poszukuje:

  • Koordynowanie bezpośrednie, otwartych projektów remontowo - wykończeniowych,
  • Terminowa i bezkonfliktowa realizacja powierzonego projektu,
  • Współpraca z Architektem, Brygadzistami, Specjalistami,
  • Praca z projektem architektonicznym,
  • Praca bezpośrednia z klientem/inwestorem,
  • Koordynacja działań wykonawców,
  • Sporządzenie ofert handlowych, przedmiarowanie,
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów firmy,
  • Realizacja kwartalnych celów budżetowych firmy.

Oferujemy:

  • Pełne wyposażenie, komputer, oprogramowanie, telefon, samochód,
  • Pracę na podstawie umowy wraz z świadczeniami , premie kwartalne,
  • Ciekawą, zróżnicowaną pracę, z możliwością zdobywania nowych doświadczeń,
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Profilowe, mile widziane - min. Średnie,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata, udokumentowane,
  • Doświadczenie w branży projektowo - remontowo - budowlanej, znajomość kosztorysowania oraz wycen robót remontowo ,budowlanych, wykończeń wnętrz,
  • Znajomość norm obowiązujących w branży oraz materiałoznawstwa,
  • Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w środowisku Windows ( Word i Excel),
  • Systematyczność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielowątkowej,
  • Prawo jazdy kat. B.

www.ddprojekt.pl

Prezentacja firmy

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej, DD Projekt. Remonty pod ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis