Koordynator Remontów i Projektów

DD Projekt

30-858 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma D&D Projekt o ugruntowanej pozycji na rynku Krakowskim, zajmująca sie projektowaniem, remontami, wykończeniem wnętrz o wysokim standardzie oraz budową, poszukuje:

Miejsce pracy: Kraków
Region: małopolskie

-Koordynowanie bezpośrednie, otwartych projektów remontowo - wykończeniowych,
-Terminowa i bezkonfliktowa realizacja powierzonego projektu,
-Współpraca z Architektem, Brygadzistami, Specjalistami,
-Praca z projektem architektonicznym,
-Praca bezpośrednia z klientem/inwestorem,
-Koordynacja działań wykonawców,
-Sporządzenie ofert handlowych, przedmiarowanie,
-Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów firmy,
-Realizacja kwartalnych celów budżetowych firmy.

Oferujemy:

-Pełne wyposażenie, komputer, oprogramowanie, telefon, tablet, samochód,
-Pracę na podstawie umowy wraz z świadczeniami , premie kwartalne,
-Ciekawą, zróżnicowaną pracę, z możliwością zdobywania nowych doświadczeń,
-Pracę w młodym, dynamicznym zespole,
-Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania

-Wykształcenie wyższe Profilowe, mile widziane - min. Średnie,
-Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lat, udokumentowane,
-Doświadczenie w branży projektowo - remontowo - budowlanej, znajomość kosztorysowania oraz wycen robót remontowo ,budowlanych, wykończeń wnętrz,
-Znajomość norm obowiązujących w branży oraz materiałoznawstwa,
-Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office w środowisku Windows ( Word i Excel),
-Systematyczność, samodzielność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
-Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy wielowątkowej,
-Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Witamy w firmie Projektowo - Budowlanej, DD Projekt. Remonty pod ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 500PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Kadra zarządzająca