Agencja Zatrudnienia KS Service

Koordynator Regionu

Miejsce pracy: Katowice

OBOWIĄZKI

  • wspieranie rozwoju stosunków gospodarczych Polska - Niemcy
  • opieka nad firmami członkowskimi w regionie (województwa: śląskie, małopolskie i podkarpackie)
  • pozyskiwanie nowych firm członkowskich oraz promowanie usług oferowanych przez organizację - poprzez działania marketingowe i networkingowe
  • utrzymywanie relacji biznesowych z partnerami w regionie - organizacja eventów, konferencji, udział w spotkaniach biznesowych, targach, itp.
  • kreowanie pozytywnego wizerunku organizacji w regionie
  • śledzenie bieżących wydarzeń gospodarczych

WYMAGANIA

  • biegła znajomość języka niemieckiego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (poziom B1)
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • wysoka komunikatywność, otwartość na kontakty z ludźmi
  • samodzielność oraz doskonała organizacja pracy własnej
  • zainteresowania w obszarach: polityka, ekonomia, gospodarka światowa

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premia roczna uzależniona od osiąganych wyników
  • doskonałe warunki dla rozwoju osobistego i zawodowego
  • prywatna opieka zdrowotna
  • niezbędne środki oraz narzędzia do wykonywania pracy
  • atrakcyjny pakiet szkoleń

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy