Koordynator Regionu (usługa ochrony, sprzątania, pracy tymczasowej)

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

P.W. Karabela-CK Sp. z o.o. jest firmą specjalizującą się w usługach ochrony i sprzątania.

W związku z dynamicznym rozwojem Spółki poszukujemy: Koordynatora Regionu (Łódź i okolice)

Zadania:

- rekrutacja pracowników na podległe obiekty (usługa sprzątania, ochrony, pracy tymczasowej)

- koordynowanie prac pracowników na podległych obiektach

- podpisywanie umów z pracownikami, kierowanie na badania

- utrzymywanie dobrych relacji z klientami

- dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności - wymóg konieczny

- prawo jazdy kat B

- komunikatywność

- dyspozycyjność

- miłe widziane doświadczenie zdobyte w agencjach pracy tymczasowej bądź w firmach świadczących usługi ochrony bądź sprzątania

Oferujemy:

- samodzielne stanowisko pracy

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

- niezbędne narzędzia: samochód służbowy, laptop, telefon

- dużą odpowiedzialność i możliwość prowadzenia samodzielnych projektów

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie cv

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami

Prosimy o podpisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

P.W. KARABELA CK jest Spółką działającą w ramach Grupy Spółek powiązanyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Top management