Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej.

Koordynator Regionalny
Nr: w3

Podkarpacie

Jeżeli jesteś gotowy na ciężką pracę pełną wyzwań?
Lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi?
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia ?
Ta praca jest stworzona dla Ciebie !
A my nie możemy się doczekać kiedy Cię poznamy!

Zadania:

- Obsługa Klienta (nawiązywanie relacji i ich podtrzymywanie, pogłębianie skali zamówień)
- Selekcja i rekrutacja (samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, kontakt z instytucjami rynku pracy)
- Administracja (obsługa kadrowo-płacowa podległego zespołu, terminowe raportowanie)
- Zarządzanie podległym zespołem (wyznaczanie celów i zadań, kontrola)

Oferujemy:

- Pracę w polskiej firmie nastawionej na innowacyjne podejście do Klientów i Pracowników
- Pracę pełną wyzwań
- Pracę z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego
- Narzędzia pracy (telefon, laptop)
- Umowę na zastępstwo
- Benefity pozapłacowe - opieka medyczna i karta multisport.

Wymagania

Oczekujemy:

- Otwartość na wielozadaniowość i dynamizm w działaniu
- Szybkość nawiązywania relacji i umiejętność ich podtrzymywania w skuteczny sposób
- Dużą motywację do pracy oraz wytrwałość i konsekwencji w działaniu
- Dużą samodzielność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji
- Umiejętność pracy po presją czasu i wyniku
- Prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- Znajomość prawa pracy oraz kodeksu cywilnego i systemu ubezpieczeń społecznych – mile widziana

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca