Opis stanowiska pracy

Kraina Odkrywcy

to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężnie na terenie województw: małopolskiego, śląskiego i podkarpackiego. Od wielu lat przy współpracy z rodzicami staramy się tworzyć miejsca przyjazne dzieciom. Nasze placówki to miejsca pełne pasji i dobrych relacji.

W związku z realizacją projektów polegających na tworzeniu nowych żłobków w ramach sieci edukacyjnej Kraina Odkrywcy, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator regionalny

Zakres obowiązków:

  • organizowanie akcji promocyjnych dla sieci „Kraina Odkrywcy”,
  • udział w najważniejszych eventach poszczególnych placówek,
  • kontrola sytuacji kadrowej placówek,
  • kontrola sytuacji finansowej oraz wydatków placówek,
  • wspieranie i motywowanie dyrektorów placówek i innych pracowników,
  • prowadzenie pełnej polityki personalnej podległego zespołu,
  •  monitorowanie ilości podopiecznych w placówkach,
  • monitorowanie jakości prowadzonych zajęć dydaktycznych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe (mile widziane studia podyplomowe z zakresu pedagogiki lub zarządzania),
  • wiedza w zakresie prowadzonej działalności oraz wychowania małego dziecka,
  • znajomość aktów prawnych regulujących pracę opiekuńczo-wychowawczo-edukacyjną,
  • mile widziane minimum 1 rok pracy na stanowisku dyrektora w placówce (żłobek lub/i przedszkole).

Oferujemy:

  • dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • pracę w godzinach 8:00 – 16:00,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • możliwość realizacji własnych pomysłów jak i udziału w inicjatywach podejmowanych przez nas.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV z dopiskiem w treści wiadomości „Koordynator regionalny”, korzystając z formularza rekrutacyjnego.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Kraina Odkrywcy sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bronowickiej 86/2 w Krakowie. Dane zbierane są dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym postanowieniami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i następuje na podstawie zgody umieszczonej poniżej. Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Krainę Odkrywcy sp. z o.o. moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji. W razie rezygnacji z dalszego udziału w procesie rekrutacji ma Pani/Pan prawo złożyć żądanie usunięcia Pani/Pana danych osobowych, które spowoduje niezwłoczne usunięcie ich przez Krainę Odkrywcy sp. z o.o..

Prezentacja firmy

Kraina Odkrywcy to sieć przedszkoli i żłobków, która działa prężn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca