Koordynator Regionalny

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta wewnętrznego Jobman, poszukujemy Kandydatów na stanowisko Koordynator Regionalny
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

Koordynator jest dpowiedzialny za obsługę Klienta (kontakt, zamówienia, realizacja, kontrola), badanie i monitoring rynku, zarządzanie podległym zespołem oraz prace administracyjne i regularne raporty

Wymagania

Czego oczekujemy?

Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych i komunikatywności,

Orientacji na Klienta oraz postawy win-win

Samodzielności, odpowiedzialności, inicjatywy, dynamizmu oraz innowacyjności

Aktywnego prawa jazdy kat. B i własnego samochodu,

Praktycznej znajomości prawa pracy

Oferujemy

pracę w Organizacji, której jednym z Celów Strategicznych jest Rozwój Kapitału Ludzkiego oraz:

Narzędzia pracy: laptop i telefon

Dwuskładnikowe wynagrodzenie

Benefity pozapłacowe – opieka medyczna i karta multisport

Dużej ilości wyzwań i ambitnych celów do zrealizowania

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta