Koordynator regionalny-Łódż

Human Pro Sp. z o.o.

90-001 Łódż, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Human Pro sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej KRAZ 3502. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Koordynator Regionalny woj. łódzkie.

Jeżeli jesteś osobą kreatywną lubiącą pracę z ludźmi,
lubisz jeździć samochodem,
z łatwością nawiązujesz kontakty z ludźmi,
a ponadto chciałbyś/ chciałabyś rozwijać swoje umiejętności w prężnie rozwijającej się firmie prześlij swoje aplikacje (CV +list motywacyjny), może czekamy na Ciebie.

Nasze najważniejsze wymagania:
- umiejętność planowania pracy własnej,
- wyznaczanie priorytetów,
- umiejętność nawiązywania nowych kontaktów biznesowych oraz ich podtrzymywania,
- samodzielność i odpowiedzialność.

Dodatkowe atuty:
- doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji,
- znajomość języka ukraińskiego.

Podstawowe obowiązki:
* koordynacja pracy w podległym regionie:
- nawiązywanie współpracy z klientem,
- kontakt z nowo pozyskanymi oraz obecnymi klientami,
- rekrutacja pracowników niższego szczebla,
- kompletowanie dokumentów niezbędnych do zatrudnienia i przekazywanie ich do działu kadr,
- pilnowanie czasu pracy pracowników.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- niezbędne narzędzia do pracy,
- podstawę plus atrakcyjny system motywacyjny.

Uprzejmie informuję, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamiczną firmą doradztwa personalnego i Agencją Pracy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa