Koordynator Regionalny Bydgoszcz

Jobman Group Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku

Koordynator Regionalny

Jeżeli jesteś gotowy na ciężką pracę pełną wyzwań?
Lubisz pracę z ludźmi i dla ludzi?
Masz poczucie humoru i pozytywne nastawienie do życia ?
Ta praca jest stworzona dla Ciebie !
A my nie możemy się doczekać kiedy Cię poznamy!

Zadania:
- obsługa Klienta ( nawiązywanie relacji i ich podtrzymywanie, pogłębianie skali zamówień)
- selekcja i rekrutacja (samodzielne prowadzenie procesów rekrutacyjnych, kontakt z instytucjami rynku pracy)
- administracja (obsługa kadrowo-płacowa podległego zespołu, terminowe raportowanie)
- zarządzanie podległym zespołem ( wyznaczanie celów i zadań, kontrola).

Oferujemy:
- pracę w polskiej firmie nastawionej na innowacyjne podejście do Klientów i Pracowników
- pracę pełną wyzwań
- pracę w młodym, dynamicznym zespole
- pracę z możliwością rozwoju zawodowego i osobistego
- pracę ze wspaniałym przełożonym
- narzędzia pracy ( kubek, telefon, laptop)
- umowę o pracę z zadaniowym systemem pracy.

Wymagania

Oczekiwania:
- otwartość na wielozadaniowość i dynamizm w działaniu
- szybkość nawiązywania relacji i umiejętność ich podtrzymywania w skuteczny sposób
- duża motywacja do pracy oraz wytrwałość i konsekwencja w działaniu
- duża samodzielność i zdecydowanie w podejmowaniu decyzji
- umiejętność zarządzania zespołem rozproszonym miele widziana
- umiejętność pracy po presją czasu i wyniku
- prawo jazdy kat. B – warunek konieczny
- znajomość prawa pracy oraz kodeksu cywilnego i systemu ubezpieczeń społecznych – mile widziana

Podejmujesz wyzwanie?

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.