Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • Organizacja pracy oddziału oraz kierowców,
  • Koordynacja procesów związanych z przekazaniem/odbiorem samochodu od i do klienta,
  • Przyjmowanie i przetwarzanie zamówień,
  • Kontakt z klientami,
  • Bieżąca aktualizacja danych w systemach operacyjnych Spółki,
  • Odpowiedzialność za dokumentację (umowy, protokoły, zdjęcia) oraz nadzór nad prawidłowym przepływem tych dokumentów,
  • Bieżąca kontrola i ewidencja czynności związanych z flotą,
  • Wsparcie oraz uczestnictwo w procesie rekrutacji kierowców.

Wymagania:

  • Odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Osoby z zaświadczenie o niekaralności oraz wykroczeniach w ruchu drogowym,
  • Dbałość o powierzone mienie,
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • Osoby z doświadczeniem w prowadzeniu samochodów - prawo jazdy kat. B (min. rok).

Oferujemy:

  • Atrakcyjny system wynagradzania: podstawa + premia,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Oczekiwane dokumenty:

  • CV,
  • Skan prawa jazdy - na kolejnym etapie rekrutacji,
  • Skan zaświadczenia o niekaralności - na kolejnym etapie rekrutacji,

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity z dnia 16.12.2015 r., Dz. U. z 2015 r., poz. 2135 z późn. zm.).

Prezentacja firmy

Dynacars Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się spółka, działająca w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca