Koordynator Projektu

Energy 5 Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

W zawiązku z dynamicznym rozwojem firma z branży systemów mocowań modułów fotowoltaicznych Energy 5 Sp. z o.o. zatrudni koordynatora projektu.

Opis stanowiska pracy:

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z Klientami
  • ustalanie harmonogramu realizacji projektu z Klientem na podstawie uzgodnień
  • dokonywanie finansowej i technicznej analizy projektu
  • finalizowanie umów
  • kontrolowanie terminowości procesów
  • kontrolowanie poziomu osiągnięcia rezultatów projektu oraz postępu finansowego w poszczególnych okresach czasu
  • zapewnienie prawidłowego przebiegu informacji pomiędzy współpracownikami
  • podejmowanie działań zaradczych i naprawczych w przypadku zgłoszenia problemów i komplikacji
  • odpowiadanie za realizację dostaw oraz realizację montażu
  • kontrolowanie płatności Klienta
  • nadzorowanie przebiegu ewentualnych reklamacji
  • uczestniczenie w przeprowadzanych działaniach kontrolnych
  • odpowiedzialność za wdrożenie działań pokontrolnych
  • sporządzanie i archiwizacja dokumentacji projektowej

Poszukujemy osoby ambitnej, kreatywnej, otwartej na zmiany, wytrwale dążącej do realizacji celów, zmotywowanej, efektywnej i identyfikującej się z firmą.

Miejsce pracy: cała Polska

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację i korespondencję
  • znajomość programu AutoCad
  • mile widziane doświadczenie w koordynacji projektów
  • prawo jazdy kat. B
  • odpowiedzialność za terminowe i właściwe wykonywanie przydzielonych zadań
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dyspozycyjność
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie stałe oraz premia,
  • narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Firma ENERGY 5 Sp. z o.o. projektuje instalacje fotowoltaiczne or... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca, Praca Energetyka