Koordynator Projektu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.

Dla klienta z branży infrastruktury telekomunikacyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Koordynator ProjektuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Koordynowanie i nadzorowanie ralizacji zleceń na projektach telekomunikacyjnych
  • Pilnowanie pracy ekip instalacyjnych własnych i podwykonawców
  • Weryfikowanie kompetencji i uprawnień podwykonawców
  • Analizowanie projektu pod kątem sprzętu oraz zgodności z zakresem prac na obiekcie
  • Planowanie harmonogramu prac podwykonawcom, kontrola postępu prac i egzekwowanie ich wykonania
  • Sporządzanie raportów
  • Raportowanie do klienta
  • Współpraca z klientem zewnętrznym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - najlepiej telekomunikacja, elektroenergetyka
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Gotowość do częstych podróży służbowych (bez stałej relokacji)
  • Doświadczenie przy prowadzeniu projektów w Polsce lub w UE
  • Orientacja na wynik
  • Samodzielność
  • Chęć dalszego rozwoju
  • Umiejetności komunikacyjne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Samodzielność i elastyczność w działaniu
  • Możliwość awansu
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.