Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy osobę na stanowisko:

Koordynator Projektu

Obowiązki:

  • nadzór nad pracownikami magazynowymi
  • koordynacja działań i układanie grafików pracy
  • budowanie trwałych i dobrych relacji oraz stała i bieżąca współpraca z pracownikami operacyjnymi Klienta
  • analiza raportów wydajnościowych i jakościowych
  • weryfikacja czasów pracy podległych pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie w kierowaniu grupą osób - warunek konieczny
  • prawo jazdy kat. B - warunek konieczny
  • bardzo dobrej organizacji pracy zarówno własnej jak i zespołu
  • umiejętność obsługi komputera w tym pakietu MS Office
  • znajomość j. rosyjskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziane
  • własny samochód

Jeśli cechuje Cię:

zaangażowanie, odpowiedzialność, rzetelność, komunikatywność, sumienność, skrupulatność, umiejętność zarządzania sobą w czasie oraz punktualność.

Dołącz do Naszego zespołu.

Miejsce pracy Stryków / Łódź (woj. Łódzkie)

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta pracy wyślij nam swoje CV a my skontaktujemy się z Tobą.

Pamiętaj o zawarciu klauzuli o ochronie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Verso dla potrzeb niezbędnych do procesu rekrutacji(zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych DzU nr 133 poz.883).

Prezentacja firmy

Firma VERSO powstała na bazie gruntownej analizy rynku, wieloletnich doś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Logistyka