Opis stanowiska pracy

Fundacja Sarigato już trzeci rok prowadzi projekt Szkoła 3.0, w którym wspiera w usamodzielnianiu się potrzebujących osób przez naukę programowania i robotyki. Wierzymy, że wyjście z trudnego środowiska to nie przypadek, to wybór. Chcemy, żeby taki wybór miało każde potrzebujące dziecko w Polsce.
Szukamy kogoś, kto wierzy w to samo, co my.

Przez trzy lata Szkoła 3.0 dumnie wspierała dzieciaki z Krakowa i okolic, które podjęły się tego wyzwania. Tym razem chcemy wyjść na inne miasta i zacząć realizować nasz cel na szeroką skalę.

Co oferujemy?
→ możliwość realizacji własnych pomysłów - jesteśmy otwarci, chętni do działania i cenimy każdą nową inicjatywę.
→ możliwość rozwoju i szkoleń - Twój rozwój to rozwój fundacji, więc wyobraź sobie, jak bardzo nam na tym zależy. ;) Czego na przykład się nauczysz? Tworzenia i realizacji akcji społecznych online i offline, współpracy z klientami, negocjowania warunków, współpracy z produkcją (grafikami, programistami), skutecznych działań z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu.
→ rożne formy integracji z całą firmą - ekipa ciekawych, pozytywnie zakręconych ludzi staje się Twoimi znajomymi.
→ od czasu do czasu towarzystwo najwspanialszego pracownika, lekarstwo na wszelkie smutki i wsparcie w gorszych momentach w jednym - pies Eliot odwiedza nasze biuro.
→ karta multisport - w zdrowym ciele zdrowy duch, a więc lepsze efekty pracy!
→ prywatna opieka medyczna - abyś nie musiał się martwić czy i kiedy dostaniesz się do lekarza w razie potrzeby.
→ świeże owoce w biurze - zastrzyk niezbędnej energii.
→ angielski w biurze - gdybyś chciał poćwiczyć, coś sobie przypomnieć lub po prostu pogadać w najpopularniejszym języku.

Do czego Cię potrzebujemy?
→ do nawiązywania współpracy z partnerami i odbiorcami projektu oraz dbania o relacje z nimi
→ do organizowania logistycznego i formalnego zajęć i korepetycji na terenie całej Polski
→ do budowania sieci lokalnych wolontariuszy i koordynowania ich działań
→ do współorganizowania eventów lokalnych
→ do współrealizowania strategii rozwoju Szkoły 3.0, w tym strategii PR

Potrzebujemy Ciebie, jeśli jesteś:
→ komunikatywny - potrafisz współpracować z innymi, otwarcie mówisz o swoich odczuciach, przemyśleniach,
→ konkretny w działaniu i rozmowie,
→ zorganizowany - określasz zadania do wykonania, nadajesz priorytety i jedziesz z tematem,
→ zaangażowany w to, co robisz - czujesz klimat i wiesz, po co to robisz. To wszystko co tu robimy, to nie tylko nasza praca i chcemy, żeby dla Ciebie też było to czymś więcej.
→ ambitny - realizację określonych celów traktujesz jako punkt honoru
→ pozytywnie nastawiony - nie widzisz problemu, widzisz wyzwanie. A jak nie wiesz, jak coś rozwiązać, zwracasz się do reszty ekipy i działamy razem.
→ odpowiedzialny - ponosisz konsekwencje swoich decyzji i umiesz przyznać się do błędu. Nie poddajesz się po pierwszej lepszej porażce. Wszyscy coś czasem źle robimy, ale wyciągamy z tego wnioski i dzięki temu poprawiamy naszą pracę.
→ lojalny - zawsze masz z tyłu głowy dobro fundacji i tych, których wspieramy,
→ otwarty na nowe doświadczenie - chętnie się uczysz i rozwijasz, sam też szukasz nowych rozwiązań, próbujesz nowych rzeczy.

Wymagania

Umiejętności i wymagania, które będą dla nas nieocenione:
→ zarządzanie innymi - potrafisz delegować zadania, odpowiednio kontrolować i sprawdzać ich realizację tak, że inni czują, że mają wsparcie i pomoc, ale nie, że ktoś nad nimi stoi z batem. Dobrze delegujesz zadania.
→ zarządzanie projektem - ogarniasz i planujesz wszystkie działania, które są potrzebne do zrealizowania konkretnego celu,
→ elastyczne działanie - szybko reagujesz, umiesz dostosować się do bieżącej sytuacji, masz kreatywne podejście,
→ logistyczne - umiesz dopasować wiele elementów danego procesu i usprawniać go,
→ prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży po kraju, także pociągiem - będziesz dbał o projekt w różnych miastach Polski, więc czasem będzie potrzeba spotkania się z partnerem w innym mieście czy przygotowania lokalnego eventu,
→ język angielski w stopniu komunikatywnym - współpracujemy z bardzo fajnymi, międzynarodowymi firmami, a w nich pracują ludzie z całego świata, których też chcemy zapraszać do naszej społeczności
→ Ms Office - korzystasz z Worda, Excela, umiesz robić skuteczne prezentacje i przejrzyste tabelki

Prezentacja firmy

Innowacyjność, profesjonalizm, nowoczesne narzędzia, które pozwalają "po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat