Opis stanowiska pracy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej oferuje pracę na stanowisku koordynator projektu w projektach Europejskiego Korpusu Solidarności oraz Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Forma zatrudnienia:
– umowa o pracę (1 etat) lub umowa zlecenie (do wyboru).

Zadania:
– koordynowanie 2 projektów o charakterze społecznym (zarządzanie finansami, prowadzenie dokumentacji, współpraca z instytucjami finansującymi),
– rekrutacja uczestników do projektów;
– współpraca z partnerami zagranicznymi i polskimi;
– organizacja pobytu wolontariuszy europejskich w Polsce (podróże, ubezpieczenia, nauka języka, zakwaterowanie, kieszonkowe itp.)

Oferujemy:
- możliwość wyboru formy zatrudnienia,
- udział w ciekawych projektach społecznych,
- wsparcie Zespołu Projektowego.

Wymagania

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodny kontakt z wolontariuszami, partnerami oraz czytanie dokumentacji programowej (znajomość jeżyka będzie potwierdzona na rozmowie kwalifikacyjnej),
– doświadczenie w realizacji projektów min. 1 rok,
– mile widziane doświadczenie w pracy z wolontariuszami polskimi lub zagranicznymi,
– samodzielność, dobra organizacja pracy, wysokie umiejętności komunikacyjne.

Prezentacja firmy

Caritas Archidiecezji Gdańskiej jest kościelną organizacją charytatywną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca, Praca Organizacje pozarządowe / Wolontariat