Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
-bieżące kontakty z klientami firmy
-aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
-współpraca z portalami rekrutacyjnymi i branżowymi, organizacjami
-analiza i selekcja CV
-samodzielne przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych na różne stanowiska
-koordynacja zatrudnienia pracowników
-rozliczanie pracy pracowników

Oferujemy:
-stałą pracę w międzynarodowym środowisku
-motywujący system wynagrodzenia
-możliwość zdobycia doświadczenia
-pracę w zgranym zespole
-narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy w godzinach pracy)

Wymagania

-doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i obsłudze klienta
-umiejętności pracy pod presją czasu
-dobrej organizacji pracy i samodzielności
-podzielności uwagi i umiejętności prowadzenia kilku projektów równolegle
-radzenia sobie w zaskakujących i nowych sytuacjach
-prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu - warunek konieczny
-znajomość języka angielskiego i/ lub rosyjskiego - mile widziana
-doświadczenie w zatrudnianiu obcokrajowców - mile widziane

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja