KOORDYNATOR PROJEKTU W NIEMCZECH

Work Service Express

Niemcy, okolice Stuttgartu, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Stuttgartu

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Jesteśmy miejscem, w którym pasja spotyka się z zaangażowaniem, a dialog i wiedza sprzyjają poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator Projektu w Niemczech.

Wymagania

• Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1
• Prawo Jazdy Kat. B + własny samochód
• Wykształcenie wyższe (min. licencjat)
• Znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy w grupie i dobra organizacja czasu pracy
• Łatwość nawiązywania kontaktów
• Umiejętność budowania pozytywnych relacji z Klientami

Mile widziane

• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w Agencji Pracy Tymczasowej

Obowiązki

• Koordynowanie pracy pracowników tymczasowych ( grupa około 50 pracowników)
• Załatwianie spraw administracyjnych związanych z bieżącą obsługą pracowników tymczasowych (meldowanie pracowników w poszczególnych Urzędach, sprawdzanie standardów mieszkań, negocjowanie cen)
• Przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem i dalszą pracą pracowników tymczasowych oraz sprawdzanie ich poprawności oraz uzupełnianie braków
• Utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami firmy
• Reprezentowanie pracodawcy na powierzonym terenie
• Tworzenie raportów i zestawień
• Tworzenie grafików pracy dla oddelegowanych pracowników
• Udział w spotkaniach z Klientem
• Wsparcie rekrutacji i selekcji pracowników

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego dzięki współpracy z międzynarodowymi firmami
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Bezpłatne zakwaterowanie
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.