Koordynator Projektu w Call Center

HRO Personnel

Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży paliwowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: KCC/04/2017
Miejsce pracy: Warszawa Ochota

Zakres obowiązków:
Zarządzanie podległym zespołem – m. in. delegowanie zadań, motywowanie, kontrola pracy, opieka nad jakością obsługi klientów, etc.
Monitorowanie wyników zespołu;
Przygotowanie oraz wdrażanie planu realizacji zakładanych celów sprzedażowych;
Nadzór nad utrzymywaniem poziomu satysfakcji obsługiwanych klientów;
Wsparcie w rekrutacji nowych pracowników do zespołu.

Wymagamy:
Doświadczenie w prowadzeniu projektów sprzedażowych Call Center;
Doświadczenie w zarządzaniu zespołami celowymi;
Doświadczenie w prowadzeniu coachingów;
Nastawienie na osiąganie wyznaczonych celów biznesowych;
Znajomość pakietu MS Office, systemów call center;

Oferujemy:
Umowa o pracę;
Wynagrodzenie podstawowe oraz premie za osiągane wyniki;
Dodatkowa opieka medyczna;
Profesjonalne szkolenia;
Możliwość rozwoju w ramach organizacji.

Prosimy o umieszczenie w temacie wiadomości numeru referencyjnego oferty: KCC/04/2017

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych. Nadesłanych dokumentów nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę HRO Personnel Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Puławska 182, danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.