Koordynator projektu w agencji pracy tymczasowej

GRUPACON Sp. z o.o.

Słupsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już od ponad 10 lat funkcjonuje w obszarze pracy tymczasowej zarówno w kraju jak i za granicą. Co roku obdarza nas zaufaniem ponad 2 000 pracowników i wiele Firm w całej Europie.

GRUPACON Sp. z o.o. wpisana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 11.246

Jeśli jesteś osobą, która nie boi się wyzwań, ma doświadczenie w agencji pracy, kdrach lub HR, zapraszamy do przesłania swojej aplikacji.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy :

Koordynator projektu w agencji pracy tymczasowej – Słupsk

Obowiązki:

  • bieżące kontakty z klientami firmy
  • aktywne pozyskiwanie kandydatów do pracy
  • współpraca z portalami rekrutacyjnymi i branżowymi, organizacjami
  • analiza i selekcja CV
  • samodzielne przeprowadzanie rozmów rekrutacyjnych na różne stanowiska
  • koordynacja procesem zatrudnienia pracowników
  • rozliczanie pracy pracowników

Wymagania:

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych i obsłudze klienta
  • umiejętności pracy pod presją czasu
  • dobrej organizacji pracy i samodzielności
  • podzielności uwagi i umiejętności prowadzenia kilku projektów równolegle
  • radzenia sobie w zaskakujących i nowych sytuacjach
  • prawa jazdy kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu - warunek konieczny
  • znajomość języka angielskiego i/ lub rosyjskiego - mile widziana

Oferujemy:

  • stałą pracę w międzynarodowej firmie
  • motywujący system wynagrodzenia - podstawa + atrakcyjne premie
  • możliwość zdobycia doświadczenia
  • pracę w zgranym zespole
  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy w godzinach pracy)

Prezentacja firmy

GRUPACON Sp. z o.o. jako część międzynarodowej grupy kapitałowej, już o... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja