Opis stanowiska pracy

W związku z uruchomieniem projektu szkoleniowego dofinansowanego ze środków UE, Szkoła Językowa PERFECT ENGLISH poszukuje Koordynatora projektu szkoleniowego.

Opis stanowiska:
• samodzielne prowadzenie procesu rekrutacji uczestników projektu (szkolenie językowe lub komputerowe)
• pomoc w realizacji szkolenia
• budowanie i podtrzymywanie długotrwałych relacji z uczestnikami projektu
• prowadzenie działań promocyjnych i informacyjnych w uzgodnionych lokalizacjach
• raportowanie wyników swojej pracy

Oferujemy:

• dużą samodzielność, elastyczny czas pracy
• możliwość realizacji własnych rozwiązań,
• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia lub współpracy
• stałe wynagrodzenie i atrakcyjne premie uzależnione od wyników.

Wymagania

• wysoka kultura osobista
• orientacja na realizację celów,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• umiejętność szybkiego nawiązywania kontaktu,
• mobilność.
Mile widziane:
doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku.

Prezentacja firmy

Prowadzimy szkolenia językowe, oraz kolonie i obozy językowe dla ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca