Koordynator Projektu Logistycznego

HRK S.A.

Tomaszów Mazowiecki, łódzkie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Na zlecenie naszego klienta – międzynarodowej firmy logistycznej – w związku z wdrożeniem nowego projektu logistycznego poszukujemy doświadczonych i ambitnych kandydatów na stanowisko:

Koordynator Projektu LogistycznegoMiejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki

Zadania:

  • Nadzór nad podwykonawcą usługi (pierwsza faza projektu 6-12 m-cy),
  • Całościowa koordynacja projektu (międzynarodowy klient z branży retail),
  • Nadzór nad procesami logistycznymi,
  • Bieżąca komunikacja z klientem i jego partnerami,
  • Monitorowanie i egzekwowanie ustalonych wskaźników,
  • Wdrażanie optymalizacji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: transport i logistyka),
  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w logistyce na stanowisku związanym z samodzielną obsługą projektu oraz bieżącą komunikacją z klientem,
  • Praktyczna znajomość procesów magazynowych,
  • Wysoko rozwinięte kompetencje analityczne, bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego - wymóg bezwzględny,
  • W pierwszej fazie projektu (6-12 m-cy) gotowość do pracy w Tomaszowie Mazowieckim, docelowo projekt będzie realizowany w Warszawie.

Oferta:

  • Praca w międzynarodowej organizacji będącej liderem w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, konkurencyjne warunki finansowe oraz pakiet benefitów,
  • W pierwszej fazie projektu zapewniony pakiet relokacyjny.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.