Koordynator Projektu Katowice

Grupa Znatury Sp. z o.o.

40-226 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynatora Projektu logistyczno-ecommercowego.

Zadania:
1. Organizacja projektu.
2. Zarządzania sprzedażą, współpracownikami oraz aktywnego pozyskiwania nowych Klientów,
3. Kontaktu z potencjalnymi i aktualnymi Klientami,
4. Utrzymywania długotrwałych relacji z Klientami.
5. Rozwój produktu ecommercowego dla Klientów Biznesowych.

Oferujemy:
1. Pracę w młodym, zgranym zespole,
2. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
3. Kartę Multisport,
4. Zdobycie cennego doświadczenia.
5. Prowizja.
6. Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

Miejsce pracy w Katowicach ul. Bogucicka (obok Uniwersytetu Ekonomicznego)

Firma zajmuje się spedycją, logistyka, branżą internetowa. Realizujemy transporty do 232 krajów na całym świecie, współpracujemy z największymi firmami transportowymi. Zapraszamy do składania CV

Wymagania

Wymagamy:

1. Minimalne roczne doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży.
2. Doświadczenia w kierowania przynajmniej małym zespołem.
3. Dobrej organizacji pracy,
4. Kreatywności i zaangażowania,
5. Komunikatywności.
6. Dobrej znajomości Excela.

Prezentacja firmy

Realizujemy własne projekty internetowe z zakresu ecommerce i log... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca