Opis stanowiska pracy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Rozwijamy wiodące koncepcje i indywidualne, dedykowane rozwiązania z zakresu zapewniania jakości i optymalizacji procesów wraz z całym łańcuchem wartości przemysłu motoryzacyjnego — od rozwoju do produkcji i obsługi posprzedażowej. Firma została założona w 1993 w siedzibie w Troisdorfie w pobliżu Kolonii. Obecnie zatrudniamy ponad 10000 osób z 45 narodów w ponad 80 lokalizacjach w 19 krajach. Pasja nas napędza, profesjonalizm nas wyróżnia a duch zespołu sprawia, że odnosimy sukcesy!

Obecnie, do naszego zespołu w Jaworze, szukamy osób, które chcą podjąć pracę jako:

KOORDYNATOR PROJEKTU (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Koordynowanie działań związanych z bezpośrednim prowadzeniem projektu (kontrola jakości)
  • Kierowanie podległym zespołem kontrolerów jakości oraz brygadzistów (wyznaczanie i delegowanie zadań, szkolenia pracowników)
  • Odpowiedzialność za prowadzenie harmonogramów pracy na projektach
  • Kontakt z klientami z obszaru Automotive w zakresie prowadzonych projektów
  • Przygotowanie dokumentacji dla klientów
  • Nadzór nad wykonaniem planu projektowego oraz wsparcie w kalkulacji kosztów
  • Zaangażowanie w systematyczne usprawnianie podległego działu
  • Prowadzenie audytów wewnętrznych – warstwowych (LPA)

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie minimum średnie o profilu technicznym
  • Doświadczenie zawodowe zdobyte na stanowiskach liderskich w zakresie zarządzania zespołem produkcyjnym/jakościowym
  • Znajomość specyfiki produkcji w branży Automotive
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MsOffice (szczególnie arkusz Excel i Power Point)
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu

Oferujemy pracę przy zakładzie Mercedes Benz Manufacturing Poland – jako Partner w tworzeniu standardów jakościowych .Gwarantujemy pracę w fajnym i ambitnym zespole, szkolenia wdrażające i doskonalące, umowę o pracę, pakiet benefitów (Multisport, pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe), system bonusowy oraz dofinansowanie do wczasów, narzędzia niezbędne do pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Jeśli czujesz, że masz umiejętności których szukamy u kandydata i chcesz ubiegać się o stanowisko, prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Formel D jest globalnym dostawcą usług dla przemysłu motoryzacyjnego. Ro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Kontrola jakości, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa