koordynator Projektu / Handlowiec - dział wesela / eventy

Grupa Seraf Art & Marketing

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Co będziesz robić?

Oferowane przez nas stanowisko to praca w roli koordynatora projektu - Twoimi głównymi klientami będą pary, które przygotowują się do ślubu i wesela, ich rodzice. Nie zabraknie też klientów korporacyjnych (firm), które będą chciały zamówić nasze usługi. Twoja praca będzie głównie skupiała się w obszarze prowadzonych przez nas projektów takich jak:

- Fotobudka Fotoakuku

- Atrakcje na Wesele

Do Twoich obowiązków bedą należały takie czynności jak:

- stały kontakt telefoniczny i e-mailowy z naszymi Klientami i osobami zainteresowanymi naszymi usługami;

- Pozyskiwanie nowych Klientów dla naszej firmy;

- Budowanie pozytywnych relacji z naszymi Klientami;

- Ważną częścią Twojej pracy będzie umiejętność doradztwa i słuchania potrzeb Klienta

- Obsługa klientów wg. przyjętych przez nas standardów

- Realizacja - czyli przygotowanie sprzętu na realizację, dbanie o właściwy obieg dokumentów, logistykę pracowników, realizację przyjętych procedur.

- Prowadzenie bieżącej rekrutacji animatorów i ich szkolenie.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

- Ukończonych studiów lub wieku min. 25 lat

- Umiejętności i doświadczenia w zakresie:

- Obsługi Klienta

- Handlowym

(udowodnij nam że masz w tych obszarach doświadczenie i potencjał)

- Samodzielności, także w rozwiązywaniu problemów, umiejętności pytania i szukania odpowiedzi.

- Liczymy że jesteś osobą otwartą i kontaktową, która łatwo nawiązuje relacje.

- Umiejętności jasnego formułowania i wyrażania myśli - zarówno w mowie jak i piśmie.

- Pomysłowości i kreatywności, ona zawsze jest potrzebna!

- Chęci i zapału do pracy i działania!

Oferujemy Ci:

- stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie

- możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów w profilu firmy

- dobrą atmosferę i przyjazny zespół.

Prezentacja firmy

Grupa Seraf Art & Marketing to firma działająca od blisko 10 lat w branż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Inne