Opis stanowiska pracy

Zatrudnimy Koordynatora Projektu, do organizacji spotkań i szkoleń z potencjalnymi Partnerami programu lojalnościowego Oszczędzanie Energii w następujących miejscowościach:

Kraków, Wieliczka, Myślenice, Rabka, Nowy Targ, Zakopane, Wadowice, Bochnia, Dobczyce, Brzesko, Olkusz, Oświęcim, Proszowice, Chrzanów, Sucha Beskidzka, Miechów, Tarnów.

 Co oferujemy? – Koordynator Oszczedzanie_energii_pl:

- Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników
- Premie motywacyjne za realizację planów sprzedażowych
- Gotowe materiały i szkolenia oraz wsparcie Centrali.
- Unikalny system szkoleń i rozwoju!

Wymagania

- Predyspozycje do pracy z Klientem
- Umowa zlecenie lub własna działalność gospodarcza
- Wykształcenie min. średnie
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Słowność, terminowość, uczciwość, obowiązkowość
- Doświadczenie w zarządzaniu grupami sprzedażowymi będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Program obniżania kosztów w firmach Oszczędzanie Energii, oraz zabezpiec... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi