KOORDYNATOR PROJEKTÓW

Hunter HR

Zielona Góra okolice, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta – dużej, stabilnej firmy produkującej wysokiej jakości produkty między innymi dla przemysłu samochodowego, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy – bardzo bliskie okolice Zielonej Góry

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • wdrażanie projektów do produkcji seryjnej i nadzór nad istniejącymi projektami,
  • przygotowywanie kalkulacji do seryjnych detali,
  • przygotowywanie kalkulacji na detale wzorcowe,
  • wprowadzanie cen i numerów seryjnych do SAP,
  • przygotowywanie zestawień w Excel,
  • kontakt z centralą w związku z kalkulacjami.

Od kandydata nasz Klient oczekuje:

  • wykształcenia wyższego technicznego (istnieje możliwość przyjęcia rzutkiej osoby studiującej na ostatnim roku studiów zaocznych),
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • umiejętności czytania rysunku technicznego,
  • dobrej znajomość MS Office,
  • umiejętności pracy w grupie oraz pracy samodzielnej i niezależnej,
  • praktycznego podejścia do rozwiązywania problemów,
  • odpowiedzialności za powierzone zadania,
  • zaangażowania,
  • mile widziana u Kandydata będzie znajomość programu SAP oraz doświadczenie na wskazanym stanowisku lub pokrewnym np.: Inżynier procesu, Inżynier jakości.

Osobie, która dołączy do zespołu firma oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji,
  • stabilne zatrudnienie (umowa o pracę),
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z comiesięczna premią,
  • ciekawą ofertę ubezpieczenia grupowego,
  • szeroki pakiet świadczeń socjalnych (w tym m. in. pakiet medyczny, karty Benefit Systems –MultiSport, możliwość nauki języka obcego)

Prezentacja firmy

Hunter HR Agencja Zatrudnienia jest Agencją wpisaną do Krajowego Rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne