Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i zasili dział obsługi zleceń w naszym biurze tłumaczeń, wspierając nas w obsłudze klientów, przygotowywaniu ofert i bieżącym monitorowaniu sprawnej realizacji projektów.

Oprócz tego na co dzień zapobiegamy katastrofom, ratujemy z opresji naszych klientów, podlewamy kwiatki doniczkowe, wystawiamy faktury.

Więc, jeśli:

- dobrze władasz wcześniej wspomnianą konewką,

- masz poczucie humoru,

- potrafisz budować pozytywne relacje z otoczeniem,

- lubisz uczyć się nowych rzeczy i poszerzać horyzonty,

- szybko i kreatywnie rozwiązujesz problemy,

- piszesz zgrabne maile, a przez telefon sprawy załatwiasz sprawnie i z uśmiechem,

- znasz pakiet MS Office (ale tak naprawdę),

- pracowałeś sprzedając sprzęt RTV, AGD lub abonamenty telefoniczne i masz już dość wyśrubowanych targetów,

to czekamy właśnie na Ciebie!

Podczas okresu próbnego oferujemy wynagrodzenie 3500 brutto przy zatrudnieniu w pełnym wymiarze godzin. Po okresie próbnym (1 miesiąc) wynagrodzenie co najmniej 3800 zł brutto.

Prezentacja firmy

Firma ATET Euro – Tłumacze <br/> <br/>Znamy języki obce z 4 stron świata... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 3 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Inne