Koordynator projektów wynajmu rusztowań

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

OBOWIĄZKI

  • Organizacja wynajmu i montażu rusztowań
  • Nadzór nad wykonawcami
  • Bieżące rozliczanie inwestycji
  • Zarządzanie działaniami oddziału zgodnie ze standardami obowiązującymi w firmie
  • Monitorowanie inwestycji budowlanych w województwie
  • Pozyskiwanie nowych klientów, opieka nad aktualnymi

KWALIFIKACJE

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku bądź w firmie o podobnym profilu
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego
  • Wiedza z zakresu budowy konstrukcji stalowych oraz montażu rusztowań
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Czynne prawo jazdy kat. B

NASZ KLIENT OFERUJE

  • Współpracę z dynamicznie rozwijającą się firmą w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Ciekawe projekty oraz wyzwania zawodowe
  • Szkolenia wdrażające i możliwość rozwoju
  • Elastyczny czas pracy
  • Narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

Numer referencyjny: KWR/03/2017/WRC/KG
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.