koordynator projektów w agencji eventowej

13 Piętro Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży eventowej poszukuje młodej osoby,która ukończyła studia, bądź je kończy zainteresowanej zdobyciem doświadczenia w pracy projektowej w agencji eventowej.
Czas pracy 9.00 - 16.00

Wymagania

Poszukujemy osoby pragnącej zdobyć doświadczenie, otwartej w kontaktach z ludźmi, lubiącej pracę w systemie projektowym, dużą dynamikę i wyjazdy.

Koniecznie: komunikatywna znajomość języka angielskiego, prawo jazdy kat. B, biegła znajomość pakietu Office. Mile widziana podstawowa znajomość oprogramowania graficznego do wyboru: InDesign, Photoshop, Illustrator, Corel.

Prezentacja firmy

Agencja kreatywna do działań na pograniczu marketingu, biznesu i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 400PLN - 2 800PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca