Koordynator projektów ukraińskich

LeasingTeam Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0026485
Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Samodzielne i kompleksowe prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
  • Analiza rynku, otoczenia, aktywności konkurencji oraz przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na indywidualne potrzeby klientów,
  • Prowadzenie działań komunikacyjnych z kandydatami (umawianie i przeprowadzanie spotkań rekrutacyjnych oraz przekazywanie informacji zwrotnej),
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z kandydatami i klientami,
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu i wsparcie w realizacji celów.

Oczekiwania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość źródeł pozyskiwania kandydatów, w tym znajomość portali społecznościowych,
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość narzędzi MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne, komunikatywność oraz umiejętność utrzymywania stałych relacji z klientami,
  • Zaangażowanie w realizowane zadania, wysoka motywacja do osiągania postawionych celów,
  • Doskonała organizacja pracy, samodzielność oraz umiejętność podejmowania decyzji.

Oferta:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie ( dodatkowo system premiowy)
  • Współpraca w oparciu o umowę o pracę;
  • Pakiet benefitów (karta sportowa, prywatna opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie)
  • Twórcza atmosfera pracy z ludźmi, którzy uwielbiają to, co robią;
  • Realizacja procesów rekrutacyjnych dla ciekawych Klientów;
  • Możliwość stałego podnoszenia kompetencji / poszerzania specjalistycznej wiedzy.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.