Koordynator Projektów Targowych, Suchy Las

OTTO Work Force

Suchy Las, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Suchy Las

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą.

Obecnie dla naszego klienta zajmującego się projektowaniem i zabudową stoisk targowych.

Specjalista ds. technicznej obsługi stoisk targowych

Nr ref. MC/Spec_Tech_Targ/03/2015

Opis stanowiska:

-Obsługa klientów w zakresie przygotowywania projektów stoisk targowych.

- Przygotowywanie założeń dla działu projektowego oraz wysyłanie projektów do zatwierdzenia.

- Sprawdzanie warunków zabudowy i wymagań technicznych organizatorów.

- Przygotowywanie kosztorysów na poszczególne targi (np.: sprawdzanie cen wózków widłowych oraz innych kosztów dodatkowych).

- Optymalizacja kosztów w obszarze Logistyki.

Wymagania:

- Wykształcenie średnie mile widziane wyższe.

- Znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym.

- Mile widziana znajomość języka niemieckiego.

- Wiedza techniczna.

- Wysoka kultura osobista.

Nasz Klient oferuje:

- Stałą pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się Firmie

- Atrakcyjne wynagrodzenie.

- Możliwość rozwoju zawodowego.

- Miłą atmosferę w pracy.

Osoby zaintesowane prosimy o przesłanie aplikacji CV drogą mailową.

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.