Koordynator projektów rekrutacyjnych z j. niemieckim

HR International Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

HR International Sp. z o.o. to nowoczesna agencja rekrutacyjna,
która operuje na międzynarodowym rynku pracy.

Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. HR International Sp. z o.o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 19302.

Miejsce zatrudnienia: Kraków

Zakres obowiązków:

• obsługa kandydatów i klientów

• stały kontakt z klientami w języku niemieckim

• planowanie oraz aktywny udział w realizowaniu projektów rekrutacyjnych - głównie rekrutacje masowe

• koordynowanie wyjazdów pracowników na zagraniczne kontrakty oraz opieka nad pracownikami podczas trwania kontraktów

• nadzór nad dokumentacją w powierzonych projektach

Wymagania:

• znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację (warunek konieczny)

• minimum pół roku doświadczenia w rekrutacji pracowników (mile widziane doświadczenie w agencji pracy)

• mile widziane doświadczenie w obsłudze klienta

• umiejętność pracy pod presją czasu

• chęć pracy z ludźmi i zainteresowanie obszarem HR

• bardzo dobra organizacja czas pracy

Oferujemy:

• stabilne warunki zatrudnienia

• atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus premie

• możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• pracę w młodym, energicznym zespole

• szkolenia i benefity pracownicze (karty sportowe, opieka medyczna)

• możliwość realizacji ambitnych projektów oraz dużą samodzielność w realizacji zadań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.