KOORDYNATOR PROJEKTÓW MARKETINGOWYCH - STAŻYSTA/-KA

SG24 Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy energicznej osoby, która będzie się zajmować:

- koordynowaniem projektów marketingowych dla naszych klientów,

- przygotowywaniem umów, zamówień, protokołów odbioru i kontrolą prac podwykonawców wg danych wymogów,

- kontaktem z klientami, doradzaniem najlepszych rozwiązań,

- współpracą z Project Managerem,

- sporządzaniem wycen i kalkulacją kosztów,

Jeśli zatem jesteś:

osobą otwartą na zmiany, potrafiącą z pasją realizować swoje cele i lubiącą pracować w zespole, mającą wysokie umiejętności zarządzania czasem

Wymagania

Oraz posiadasz:

- wyższe wykształcenie (lub ostatni rok studiów)

- perfekcyjne umiejętności organizacyjne,

- samodzielność i duże zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,

- komunikatywność oraz pozytywne nastawienie do pracy,

- wysoką kulturę osobistą,

ten staż czeka na Ciebie, a wraz z nim:

- możliwość sprawdzenia wiedzy w praktyce

- jasno określone i realne zadania,

- bardzo dobra atmosfera pracy w młodym zespole,

- możliwość zatrudnienia po ukończeniu stażu.

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media