Koordynator projektów IT

Cyclad Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe magisterskie

Branża: Praca IT - Project Management, Praca Kadra zarządzająca

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie projektami informatycznymi z obszaru hurtowni danych
  • Analiza wymagań biznesowych
  • Tworzenie dokumentacji projektowej
  • Zarządzanie zespołem projektowym

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowany kierunek studiów: informatyka, zarządzanie, ekonomia, finanse i bankowość)
  • Minimum 3 lata doświadczenia we wdrożeniach systemów informatycznych w sektorze finansowym (w tym minimum 2 lata na stanowiskach kierownika zespołu lub kierownika projektu)
  • Doświadczenie we wdrożeniach projektów w jednym z obszarów: hurtowni danych, raportowania zarządczego, automatyzacji procesów biznesowych
  • Wymagana znajomość pakietu MS Office oraz aplikacji MS Project i MS Visio, znajomość SQL
  • Znajomość metodyk prowadzenia projektów (Prince2, PMI), co najmniej jeden z certyfikatów w zakresie zarządzania projektami: Prince2 Foundation / Practitioner lub PMP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętności analityczne oraz szybkiego i samodzielnego rozwiązywania problemów również pod presją czasu
  • Umiejętność koordynowania wielu zadań jednocześnie
  • Zaangażowanie w realizowane projekty, odpowiedzialność za powierzone zadania

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązania SAS BI
  • Ugruntowana wiedza z zakresu produktów oraz procesów bankowych (depozytowych, kredytowych, płatności)

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w bankowości
  • Umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę MultiSport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.