Koordynator projektów EFS (Poznań)

Kompass Consulting

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Kompass Consulting jesteśmy prorozwojową grupą doradczą wspierającą firmy i instytucje. Oferujemy usługi finansowe (leasing, kredyt, dotacje UE), rozwojowe (szkolenia, coaching, kursy zawodowe) i pośrednictwa pracy.

W związku z realizacją projektów unijnych poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków

• zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej

• realizacja zadań w projektach zgodnie założeniami wniosków o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów w ramach EFS

• realizacja zadań zgodnie z wyznaczonymi harmonogramami w projektach

• koordynacja prac członków zespołu projektowego

• realizacja działań informacyjno-rekrutacyjnych w projektach

• wybór podwykonawców do realizacji zadań w projektach zgodnie z obowiązującymi przepisami

• nadzór nad realizacją wsparcia merytorycznego w projektach (szkolenia, doradztwo)

• przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów

• prowadzenie i monitoring wskaźników, harmonogramu i budżetu

• zarządzanie ryzykiem w projektach

Wymagania

• minimum rok doświadczenia w koordynacji projektów unijnych,

• wykształcenie wyższe,

• znajomość rynku szkoleniowego,

• znajomość zasad realizacji projektów unijnych w ramach perspektywy 2014-2020,

• bardzo dobra znajomość MS Office,

• umiejętność zarządzania zespołem pracowników,

• czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

• pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,

• możliwość rozwoju zawodowego,

• pracę w młodym i ambitnym zespole,

• jasną ścieżkę rozwoju kariery w ramach firmy,

• możliwość rozwoju osobistego, edukacji, szkoleń itp.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w ul. Rokietnicka 15,62-080 Tarnowo Podgórne zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Kompass Consulting Buczkowski Maciej z siedzibą w 62-080 Tarnowie Podgórnym przy ul. Rokietnickiej 15. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne

Prezentacja firmy

Kompass Consulting exists since 2008. Kompass Consulting is an employmen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Kadra zarządzająca