Koordynator projektów biznesowych (Project Manager)

Centrum Druku Sp. j.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, działając w strukturach Działu IT i Rozwoju Biznesu, będzie odpowiedzialna za koordynację projektów biznesowych i marketingowych oraz współpracę z firmami zależnymi i podwykonawcami, organizację  eventów oraz wewnętrznych przedsięwzięć.

W zakres obowiązków na tym stanowisku będą wchodzić:

• Zarządzanie wachlarzem projektów biznesowych i marketingowych firmy (JIRA),

• Definiowanie założeń, celów i zakresu projektów na podstawie analizy potrzeb biznesowych,

• Planowanie działań koniecznych do osiągnięcia postawionych celów i zapewnienie sprawnego przepływu informacji pomiędzy biznesem a zespołem,

• Definiowanie potrzebnych zasobów i określanie realistycznych ram czasowych dla realizacji projektów,

• Delegowanie zadań do członków zespołu oraz podwykonawców i bieżące monitorowanie postępu prac, a także zgodności z przyjętymi wskaźnikami i harmonogramem,

• Udział w opracowywaniu optymalnych rozwiązań dla projektów oraz samodzielna realizacji działań w zakresie organizacji akcji marketingowych, eventów i wydarzeń wewnętrznych, jak również nadzór nad przygotowaniem i realizacją umów,

• Wybór, negocjacje i ścisła współpraca z firmami kooperującymi oraz podwykonawcami,

• Analiza wyników prowadzonych działań w formie raportów oraz poszukiwanie możliwości optymalizacji w celu zwiększenia ich efektywności.

Oferujemy:

• współpracę B2B

• pracę w dziale kreatywnym, w stabilnej rynkowo firmie,

• możliwość współtworzenia rozbudowanego projektu e-commerce,

• elastyczne godziny pracy,

• pracę w dynamicznym zespole.

Zapraszamy do nadsyłania zgłoszeń (CV).

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Druku s.j. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ( zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997, Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.).

Wymagania

• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

• Min. 1 rok doświadczenie w pracy z systemem JIRA lub pokrewnym,

• Biegła znajomość metodologii zwinnych oraz Kanban,

• Zaawansowana znajomość MS Excel,

• Doświadczenie w analizie danych Google Analytics,

• Zdolności planistyczne i analityczne,

• Komunikatywność, jasne formułowanie przekazów w mowie i piśmie,

• Dbałość o detale, systematyczność i orientacja na rezultaty,

• Umiejętność planowania i organizacji pracy w zespole,

• Zaangażowanie i odpowiedzialność za zadania wykonywane przez zespół.

Prezentacja firmy

Firma Centrum Druku od 1999 roku zajmuje się dostarczaniem na ryn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Kadra zarządzająca