Opis stanowiska pracy

Zapraszamy do współpracy ambitną osobę do wsparcia przy tworzeniu programu Angloville Junior- wyjazdowych obozów językowych dla młodzieży, na stanowisku koordynatora programu. Praca w systemie stacjonarnym (Kielce) + wyjazdowa (cała Polska).

Zapewniamy:

- pracę w międzynarodowym gronie z native speakerami z UK, USA, Australii, Kanady
- szeroki pakiet szkoleń przygotowujących do pracy
- pomoc i opiekę głównego koordynatora przy pracy nad projektem
- duże możliwości rozwoju zawodowego
- pracę w młodym, dynamicznym zespole

Prezentacja firmy:

Angloville to największy organizator programów immersji językowej w Polsce. Z pomocą native speakerów z całego świata tworzymy Angielską Wioskę w sercu Polski, gdzie mówi się tylko po angielsku. Angloville Junior to intensywny 7-dniowy program doskonalenia języka angielskiego, w trakcie którego młodzież w wieku 12-18 lat odbędzie ponad 70 godzin konwersacji z native speakerami.

Obowiązki:

- organizacja części turystycznej obozów językowych pod opieką głównego koordynatora oraz realizacja wyznaczonych celów potrzebnych do sukcesu projektu
- wzorowa obsługa klienta
- wyjazdy na 7 dniowe programy Angloville Junior (wakacje + ferie zimowe), nadzór nad organizacją i przebiegiem szkolenia
- wsparcie działalności biura w Kielcach, mieszczącego się przy ul. Leonarda 1

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. angielskiego
- doświadczenie w pracy w biurze turystycznym (dodatkowy atut)
- umiejętność analitycznego myślenia, znajomość programu Excel (mile widziane)
- zorientowanie na wysoki poziom obsługi klienta
- komunikatywność, otwartość
- dobra organizacja pracy
- odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole
- niekaralność

CV prosimy o wysłanie wraz z klauzulą:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych - Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z póź. zm.)".

Prezentacja firmy

Angloville to największy organizator programów immersji językowej w Pols... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa