Private Label Tissue

KOORDYNATOR PRODUKCJI

Od: Private Label Tissue
Miejsce pracy: Rawa Mazowiecka

Numer referencyjny: KP/11/2016

Opis stanowiska

  • organizacja pracy działu produkcji i nadzór nad podległym personelem
  • podejmowanie działań mających na celu optymalizację kosztów produkcji
  • usprawnianie funkcjonowania produkcji, jak również procesów powiązanych
  • rozwiązywanie bieżących problemów
  • odpowiedzialność za jakość produktu
  • nadzór nad terminową realizacją zleceń produkcyjnych
  • raportowanie czasu realizacji poszczególnych zleceń
  • współpraca przy tworzeniu planów produkcji
  • planowanie grafika produkcyjnego w systemie zmianowym
  • kontrola ewidencji czasu pracy pracowników
  • rozliczanie produkcji
  • składanie zamówień u dostawców
  • przeprowadzanie okresowych inwentaryzacji magazynu
  • zamawianie artykułów BHP na produkcję
  • udział w procesach rekrutacji pracowników
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych
  • ścisła współpraca z zarządem spółki

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • wykształcenie techniczne
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
  • samodzielność, odpowiedzialność i systematyczność
  • otwartość, dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność zarządzania zasobami ludzkimi i szybkiego rozwiązywania problemów
  • umiejętność egzekwowania dyscypliny
  • doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej, najlepiej na podobnym stanowisku
  • znajomość metod i technik zarządzania produkcją będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • ciekawą pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość wprowadzania własnych rozwiązań usprawniających pracę firmy
  • dobre warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji