Koordynator produkcji w branży meblarskiej

Agencja Zatrudnienia KS Service

Leszno, wielkopolskie

Miejsce pracy: Leszno

OBOWIĄZKI

  • Planowanie i organizowanie produkcji
  • Nadzór nad realizacją planów produkcyjnych
  • Optymalizacja procesów produkcyjnych w obszarze jakości wyrobów gotowych
  • Nadzór nad stanem zaopatrzenia w surowce i półprodukty
  • Nadzór nad utrzymaniem sprawności maszyn i wyposażenia
  • Nadzór nad prowadzeniem wymaganej dokumentacji pracowniczej
  • Zapewnienie wzrostu efektywności produkcji

WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe
  • Wiedza z zakresu systemów optymalizacji produkcji
  • Doświadczenie z zakresu nadzoru i koordynacji procesu produkcyjnego w branży meblarskiej (warunek konieczny)
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu dobrym (B2)

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca jednozmianowa, w godzinach 08:00-16:00
  • Wynagrodzenie na poziomie 10-12 tysięcy złotych
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.