Koordynator procesów produkcyjnych

Clovin S.A.

Czyżew, Zambrów, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Raportowanie bezpośrednio do Głównego Kierownika Produkcji

Do zakresu obowiązków należeć będzie:

  • Sprawowanie w uzgodnieniu z bezpośrednim przełożonym nadzoru i kontroli nad procesami produkcyjnymi
  • Monitoring i zgłaszanie uwag, dotyczących bieżącego zarządzania produkcją
  • Realizacja zleconych zadań z zakresu jakości i wydajności w obszarze produkcyjnym
  • Sugerowanie działań optymalizacyjnych w zakresie procesów produkcyjnych
  • Udział w nadzorowaniu, optymalizacji oraz w ciągłym doskonalenie procesu produkcji pod względem czasu, kosztów, jakości i wydajności
  • Opracowywanie dla bezpośredniego przełożonego danych i informacji statystycznych i raportowych, m.in. związanych z wydajnością pracowników, urządzeń produkcyjnych, zakłóceń i przestojów, czasów operacji dla wszystkich gniazd produkcyjnych oraz udział w analizie i przedstawianiu wniosków, mających na celu usprawnienie organizacji produkcji
  • Udział w organizacji prac wdrożeniowych, związanych z wprowadzanymi nowymi produktami, technologiami, maszynami i urządzeniami oraz udział w bieżących pracach, związanych z usprawnieniami realizowanych już procesów, wprowadzania zmian istniejących procesów lub technologii
  • Formułowanie do bezpośredniego przełożonego wniosków i zaleceń naprawczych w stosunku do zaobserwowanych nieprawidłowości
  • Przeprowadzanie czynności kontrolnych i porządkowych na polecenie bezpośredniego przełożonego

Wymagania:

  • Posiadane kwalifikacje i kompetencje zawodowe do realizacji wyżej określonych zadań
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej, ewentualnie wykształcenie lub doświadczenie, związane z produkcją, optymalizacją procesów lub inne zawodowe lub techniczne
  • Znajomość zasad lub systemów zarządzania produkcją
  • Umiejętność ustalania priorytetów i rozwiązywania problemów

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o wysokiej dynamice rozwoju oraz o stabilnej i ugruntowanej pozycji
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Możliwość rozwoju i awansu zawodowego w obszarze produkcji i operacji
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
  • Przyjazną i partnerską atmosferę pracy

W odpowiedzi na ogłoszenie o pracę:

  • Prosimy o przesłanie CV z opisem dotychczasowego doświadczenia
  • Prosimy o podanie wstępnych oczekiwań finansowych oraz Państwa dyspozycyjności

Dziękujemy za przesłane aplikacje. Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Clovin s.a. istnieje na rynku od 20 lat. Jesteśmy producentem che... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca na produkcji, Praca Kadra zarządzająca, Praca Kontrola jakości