Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem projektu GOLDCARE poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Koordynatora Pracy Opiekunów Osób Starszych w Warszawie.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

• Kontakt telefoniczny i mailowy z Klientami
• Organizowanie spotkań z Klientami
• Nadzorowanie pracy Opiekunów
• Drobne prace biurowe

Wymagania

Poszukujemy osób, które:

• posiadają wykształcenie minimum średnie
• posiadają prawo jazdy kat. B oraz umiejętność sprawnego poruszania się autem po Warszawie
• potrafią obsługiwać urządzenia elektroniczne typu laptop, smartfon
• posiadają wysoką kulturę osobistą i empatię
• są dyspozycyjne
• są komunikatywne
• charakteryzują się dobrą organizacją pracy

Mile widziane osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Doświadczenie w opiece nad osobą starszą lub niesamodzielną będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Administracja biurowa, Praca Obsługa klienta