Koordynator Pracy Contact Center

Fixi Group S.A.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Co oferujemy?

- zdobywanie doświadczenia w sprzedaży i zarządzaniu zespołem

- aktywne kreowanie nowego na polskim rynku portalu internetowego

- podmiotowe traktowanie każdego pracownika-nie jesteśmy wielkim korpo!

- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia

- fajny team ;)

Co ponadto?

- nasza siedziba znajduje się w okolicach Pl. Dąbrowskiego i jest dobrze skomunikowana z resztą miasta

- pracujemy w nowowyremontowanym, nowowyposażonym jasnym biurze (sam możesz sobie wybrać kolor krzesełka;) w ładnej łódzkiej kamienicy

- do dyspozycji pracowników jest kuchnia wyposażona w ekspres do kawy, mikrofalówkę i lodówkę

Ta praca jest dla Ciebie jeśli...

- pracowałeś/aś już w Call Center/Contact Center

- lubisz wyzwania i odpowiada Ci atmosfera startu up'u

- masz doświadczenie w zarządzaniu ludźmi i koordynowaniu ich pracy

- znasz angielski

Wymagane doświadczenie: call center, contact center, sprzedaż, obsługa klienta : 2 lata

Wymagania

Główne wymagania:

- doświadczenie w pracy w Call Center/Contact Center

- przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego - będzie sprawdzana przy pierwszym spotkaniu więc nie warto kłamać

- mile widziane wykształcenie wyższe

- możliwość podjęcia pracy najpóźniej od połowy lipca

Prezentacja firmy

Jesteśmy nowopowstałą firmą zajmującą się prowadzeniem portali in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce