Koordynator Pracowników Tymczasowych

Beetsma Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Beetsma jest firmą należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk. Jesteśmy Zespołem Specjalistów, który od ponad 10 lat świadczy usługi krajowego i międzynarodowego pośrednictwa pracy. Od początku działalności staramy się realizować wizję marki Przyjaznej i takiej, która jest Blisko swoich pracowników. Oprócz budowania relacji biznesowych, nieustannie powiększamy wokół siebie społeczność, do której zapraszamy także Ciebie. Wiemy, że to Ludzie są największą wartością tej firmy. Wierzymy w nich i ich kompetencje. Cenimy ich pracę i zaangażowanie. To dzięki nim nieustannie się Rozwijamy. Nasza Firma to przede wszystkim ludzie. Bez nich, cele, które zdobywamy każdego dnia, nie byłyby osiągalne.

Miejsce Pracy - BYDGOSZCZ

Opis stanowiska:

• Koordynowanie działań związanych z realizacją zamówień zlecanych przez obsługiwanych Klientów.
• Współpraca z Klientami w zakresie zapewnienia realizacji zamówień oraz optymalizacji procesów zatrudnienia.
• Poszukiwanie optymalnych kierunków oraz sposobów rekrutacji pracowników.
• Ścisła współpraca z rekruterami.

Wymagania:

• Znajomość zagadnień związanych z pracą tymczasową (doświadczenie będzie dodatkowym atutem).
• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,
• Dyspozycyjność czasowa (nienormowany czas pracy)
• Zaangażowanie, samodzielność w działaniu.
• Aktywne Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny).
• Znajomość języka angielskiego i/lub rosyjskiego.

Oferujemy:

• Pracę na samodzielnym stanowisku i dużą samodzielność kreowania własnych działań.
• Możliwość rozwoju zawodowego na zajmowanym stanowisku.
• Możliwość awansu w kierunku MANAGERA ODDZIAŁU.
• Dobrą atmosferę pracy w młodym i dynamicznym zespole nastawionym na rozwój.
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji o europejskim zasięgu.
• Pozapłacowy system premiowy.
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon komórkowy itd.)

APT Beetsma nr rej 5169

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja